Policjanci poszukują uczestników wypadku w Unisławiu Śląskim, którzy oddalili się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb ratunkowych

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło 20 maja 2019 roku około godziny 8:10 w Unisławiu Śl.

W tym dniu kierujący pojazdem m-ki Alfa Romeo naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym w ten sposób, że na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący autobus m-ki Mercedes, skutkiem czego kilku pasażerów autobusu doznało obrażeń ciała wymagających hospitalizacji. Część z uczestników wypadku przed przybyciem służb ratunkowych oddaliła się jednak z miejsca zdarzenia, co wynika z ustaleń śledczych.

Policjanci poszukują wszystkich osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia - podróżujących w dniu 20 maja 2019 roku autobusem na trasie Mieroszów – Wałbrzych (wyjazd z Mieroszowa godz. 8:00).

Pasażerowie autobusu, który brał udział w wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych pod numerami telefonów 74-842-03-83 lub 74-842-02-10, bądź o osobiste przybycie do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2, pok. 248.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
mł. asp. Marcin Świeży

Fot. archiwum OSP Mieroszów